<
>
PORADY
1. Przygotowanie podłoża pod garaż.
Przygotowanie podłoża pod garaż leży po stronie kupującego.
A) Preferowanym rozwiązaniem jest wykonanie betonowej wylewki o grubości 10 cm powiększonej o minimum 20 cm z długości i szerokości do zamawianego garażu ( należy pamiętać, by zachować przekątne ) To rozwiązanie pozwoli bardzo dobrze przy kotwiczyć garaż do podłoża.
B) Garaż można osadzić na chodnikowych płytach układając je na rogach, a także osadzić na kostce brukowej bądź granitowej
2. Blacha drewnopodobna, akrylowa, ocynkowana – kilka informacji
• Blacha drewnopodobna to blacha akrylowa imitująca drewno. Są na niej widoczne słoje i sęki. Dostępna jest w trzech kolorach: złoty dąb jasny, złoty dąb ciemny, orzech.
• Blacha akrylowa to ocynkowana blacha, która powlekana jest kolorami dostępnymi z palety RAL. Blachy akrylowe zabezpieczane są folią ochronną przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami bądź zarysowaniami podczas montażu. Po montażu garażu folię tę należy usunąć.
• Blacha ocynkowana grubości 0,5 mm jest pokryta warstwą cynku który chroni przed korozją.
3. Co to jest kratownica?
Kratownica służy jako wzmocnienie dachu dwuspadowego kiedy garaż nie posiada ściany działowej. Kratownica wykonana jest z ceownika o wymiarach 50x50x3 mm.
4. Czy wymagane jest pozwolenie na postawienie garażu?
Jeśli chodzi o pozwolenie na postawienie garażu klient winien zasięgnąć informacji w Urzędzie Gminy bądź w Urzędzie Miasta.
5. Bramy garażowe
• Brama dwuskrzydłowa jest wliczona w cenę garażu. Jedno skrzydło unieruchamia się ryglami które znajdują się w dolnej i górnej części. Drugie skrzydło zaopatrzone jest w zamek z kluczem oraz rączkę do otwierania.
• Brama uchylna jest podnoszona do góry. Dzięki temu wjeżdżając do garażu mamy większą przestrzeń. Wyposażona jest w zamek oraz klamkę. W naszej ofercie bramy uchylne są dodatkowo płatne.

Istnieje również możliwość zamontowania do bramy uchylnej napędu elektrycznego. ( opcja dodatkowo płatna).
6. Kotwiczenie garażu do podłoża
Kotwiczenie garażu to przytwierdzenie konstrukcji garażu do podłoża. Kotwiczenie garażu leży w gestii kupującego. Jest jednak możliwość zamówienia garażu razem z kotwiczeniem .Usługa przytwierdzenia garażu jest dodatkowo płatna i zależy od wymiarów konstrukcji oraz podłoża do którego ma być zakotwiczony garaż.
7. Jak zamówić garaż- kilka wskazówek
Garaż można zamówić:
• Mailowo
• Telefonicznie pod numerami: +48 502 502 027, +48 502 502 037
• Poprzez naszą stronę internetową www.garaze-polska.pl
• Poprzez serwis allegro.pl
8. Płatność za złożone zamówienie
Klient zobligowany jest do zapłacenia całej kwoty w gotówce w dniu montażu garażu lub przelewem bankowym najpóźniej w dniu montażu.
9. Czy jest możliwość sprzedaży na raty?
Prowadzimy sprzedaż ratalną za pośrednictwem banku CREDIT AGRICOLE, ALIOR BANK.
10. Czy zaliczka jest wymagana?
Zaliczkę pobieramy tylko przy dużych i niestandardowych zamówieniach.
11. Gwarancja
Udzielamy rocznej gwarancji na nasze produkty. Podstawą gwarancji jest paragon lub faktura VAT.
12. Teren na jakim świadczymy usługi
Usługi świadczymy na terenie całej Polski, Czech oraz Słowacji.
13. Informacja o terminie montażu garażu
O montażu garażu powiadamiamy 3-4 dni przed przyjazdem. Informacji udzielamy telefonicznie, potwierdzając jednocześnie specyfikę i dokładne wymiary garażu. Termin realizacji zamówień z reguły wynosi od 4 do 5 tygodni. Czas ten może się wydłużyć z uwagi na dużą ilość zamówień.
Ładowanie strony.... Proszę czekać.
Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Garaże-Polska